Logo Labox
Labox 30 let
Špecialista na technológie
čistých priestorov a laminárnych boxov

FBB Gen III.

Predstavujeme budúcnosť pre laboratóriá - - Inovácia FBB - III. Generácia

Nová inovácia pracovných staníc FBB prináša do laboratórií nový štandard. V LABOXu veríme, že skutočné profesionálne riešenie sa musí neustále vyvíjať. Preto Vám s nadšením môžeme predstaviť novinku v našom produktovom rade - FBB III.

Čo je nové u FBB generácie III.?
- Pokročilé funkcie & Intuitívne užívateľské rozhranie: Zjednodušte svoju prácu pomocou užívateľsky prívetivého a intuitívneho rozhania. SMART Control systém CR2000 získava rad nových funkcií.
- Živý prenos z kamery: USB kamera mikroskopu alebo USB web kamera v pracovnom priestore. Užitočné na zdieľanie obrazovky s klientmi, študentmi, laboratórnymi informačnými systémami alebo witness systémami.
- Hlasové upozornenia: Dôležité informácie a druhy alarmu sú oznámené nielen opticky a kusticky, ale aj pomocou hlasu (anglicky, česky, alebo španielsky).
- Jednoduchá údržba: Zjednodušený dizajn uľahčuje údržbu než kedykoľvek predtým. HEPA filter sa vymieňa ľahko z čelnej strany. Funkcia prediktívneho včasného upozornenia na potrebu výmeny filtra, apod.
- Inovácia riešenia integrovanej vykurovacej plochy (pokud je instalovaná): Plne integrovaná s pracovnou doskou pre bezproblémovú údržbu. S ochranou proti prehriatiu a plným monitoringom.
- Novo v štandarde: Stmievateľné LED osvetlenie (len pre verziu IVF), USB konektor pre ľahký export dát monitoringu a audit trailu

Kontaktujte jnás nebo Vašeho distributora ešte dnes a prediskutujte, ako môže FBB gén. III ako môže Vašu prácu urobiť radostnejšie a efektívnejšie.