Logo Labox
Labox 30 let
Špecialista na technológie
čistých priestorov a laminárnych boxov

Oslavujeme 30 rokov

Milí priatelia a partneri našej spoločnosti,
tento rok oslavujeme veľkolepé jubileum – 30 rokov od založenia našej spoločnosti.

Toto je ten okamih, kedy sa nemôžeme než obzrieť späť a uvedomiť si, ako ďaleko sme za týchto 30 rokov došli. A čo je najdôležitejšie, bolo to len vďaka vám – našim skvelým klientom a úžasným zamestnancom. Spoločne sme tvorili našu cestu k úspechu a stali sme sa poprednými a uznávanými odborníkmi na čisté priestory a súvisiace technológie, čo je niečo, na čo sme naozaj hrdí.

Chceme poďakovať všetkým našim klientom za dlhoročnú dôveru a vernosť. Bez vás by sme nemohli dosiahnuť to, čo sme dosiahli. Vaša podpora nám bola vždy vzpruhou a inšpiráciou.

A samozrejme nesmieme zabudnúť na našich úžasných zamestnancov. Ste našou najcennejšou investíciou, naša sila a naše srdce. Vaša oddanosť a tvrdá práca nám umožnili dosiahnuť túto význačnú chvíľu. Ďakujeme vám za všetko vaše úsilie, kreativitu a vášeň, ktorú do našej spoločnosti prinášate každý deň.

Tento úspech je naším spoločným dielom, a preto si ho zaslúžime osláviť. Zároveň nás ale čaká množstvo ďalších výziev a cieľov, ktoré chceme dosiahnuť spoločne s vami. Sme si istí, že budeme pokračovať v našej ceste za excelentnosťou a inováciami v oblasti čistých priestorov.

Ďakujeme vám všetkým za vašu podporu, dôveru a za to, že ste s nami prežívali túto úžasnú cestu.

Tešíme sa na ďalších 30 rokov spoločného úspechu!

.